Genel

KEŞAN NAKLİYAT

KEŞAN EVDEN EVE NAKLİYAT

Keşan nakliyat , olarak evden eve nakliyat ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma ve ev eşyası depolama hizmetleri sunmaktayız. Eşyaları daima güvenli şekilde paketleyerek taşıyoruz .

Keşan nakliyat
nakliye iletişim

Keşan nakliyat , Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirken de aynı şekildedir. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

Keşan nakliyat
ambalaj

Piyano nakliyesi, her türlü askılı tekstil, ofis taşıma diğer ağır hafif yüklerinizi kamyon ve kamyonetler ile taşıyoruz. Keşan nakliyat Her çeşit araçlarımız sayesinde işinize ve konumunuza en uygun nakliyat aracını yönlendiriyoruz , dolayısıyla sizlere araç filomuz sayesinde en uygun fiyatları sağlıyoruz.

Keşan nakliyat

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenip , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.

Keşan nakliyat
Şehir içi nakliyat kamyonetimiz

Nakliyat talebinizi  ister telefonla arayarak , isterseniz de whatsapp ile bizlere bildirebilirsiniz.Özel sert plastik taşıma kutuları ile de hizmetlerimiz mevcuttur.Taşınmadan günler önce rezervasyon yaptırmanıza gerek yok.

kutular
Taşıma kutuları

Geçmiş yılların firmamıza verdiği tecrübe, Keşan nakliyat Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış araçlarımız sayesinde sizlere zamanında kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

araç2
Şehirler arası kamyonumuz

Şehir içi nakliyat

Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermek için hazır bir şekilde beklemektedir. Keşan nakliyat Şirketimiz “Bir müşteri bin müşteri” esasına dayanarak dan çalışmaktadır.Sizlerin güveni sayesinde gün geçtikçe gücümüze güç katıyoruz.

Önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir.Biliyoruz ki günün sonunda başarıyla bitirilen taşınma işlemi,bizim için günün sonu, bir işin daha sona ermesi değildir.

Yapmış olduğumuz işlerde tekrar geri dönüşler alabilmek ikinci defa aynı müşterimize hizmetler verebilmek misyonumuzun ne denli doğru olduğunun göstergesidir.

Bundan bir yıl öncesine hizmet verdiğimiz müşterinin bizlerle tekrar çalışmak istemesi başarımızın göstergesi gururumuzun kaynağıdır.Ailenizin firması olarak, rehberinizde daima yer edineceğimizi hatta herkese tavsiye edebileceğinize inanıyoruz.

Keşan’ın her kesimine nakliyat ile hizmetinizdeyiz.  (0533 141 29 59) . İstanbul içi  , Şehirler arası