Genel

NAKLİYE HİZMETLERİ

NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz arasında ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI ,ambalajlı , parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini sağlamaktayız . Türkiye’nin her yerinde hizmetlerimiz ve şubelerimiz mevcuttur.

EVDEN EVE NAKLİYAT
İletişim

Amacımız, evinizi taşırken ve yerleştirirken ciddi bir özen ve dikkat göstermek suretiyle, eşyalarınıza zarar gelmesini önlemekle beraber, hizmetleri kapsamında tüm konularda da beklentilerinizi karşılayabilmektir.

Evden eve nakliyat
ambalaj

Evden eve nakliyat konusunda, firmamızın deneyim ve hizmet kalitesine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz Evden eve nakliyat,zamanında,parça eşya,komple ev taşımacılığı,ucuz ve çok ekonomik şekilde çalışmaktayız.

Garantili, sigortalı, tecrübeli şoförlerimiz ve elemanlarımızla aralıksız kapalı kasa araçlarımızla hizmet veriyoruz.

şehirler arası aracımız

Türkiye’nin her yerine faaliyetimiz sınırsızdır.
Uluslararası nakliyat, Türkiye içi ve illeri.  Güçlü kadro ve ortaklarıyla daima hizmetinizdeyiz.

Daima şehirler arası gidişli dönüşlü parça ve komple eşya taşımacılığı yoğun bir şekilde çok uygun fiyatlarla hizmetimiz sınırsızdır.

Nakliyat talebinizi ister mail atarak , ister telefonla arayarak , isterseniz de sitemizdeki talep formunu doldurarak bizlere bildirebilirsiniz.

Şehir içi aracımız

Evden eve nakliyat

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenip , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.

Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

Özel yapım taşıma kutuları

Firmaları arasında profesyonelce hizmeti ile , size en cazip nakliyat fiyatları ile en kaliteli hizmet vermektedir. Semtinde depolama, eşya depolama hizmeti de vermektedir.İle İstanbul’un her semtine parça eşyalarınız cazip fiyatlarla taşınmaktadır.

Çevresinde bulunan tüm ilçelerde  hizmetleri vermektedir. İstanbul’un tüm semtlerine olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerine ve tüm illerden hizmetlerini  bir kurumsal görev bilinci ile yapmaktadır.